O Nas

Jesteśmy firmą zajmującą sie codziennym wyszukiwaniem najmodniejszych ubrań oraz dodatków do odzieży, jeżeli chcesz poczuć sie oryginalnie oraz wyróznić się z tłumu obserwuj nasze oferty. Nasze ceny są tak niskie bo odzież sprowadzamy bezpośrednio od producentów. Im więcej zbierze sie osób chętnych na nasze ciuchy tym niższą cene może nam zaoferować producent danego modelu.

Fundamentem naszej działalności jest sprzedaż poprzez sklep internetowy w którym obecnie znajdujecie sie Państwo. Jakość wykonania oraz wyjątkowość naszych produktów doceniło już wiele osób. Zapraszamy do subskrybowania naszego firmowego profilu na portalu społecznościowym Facebook. Profil znajduje się pod tym linkiem https://www.facebook.com/pages/Ciuchygrupowo/526629104086506. Subskrybując nasz profil decydujesz się być na bieżąco z najmodniejszymi ubraniami.

Szata graficza sklepu została zaprojektowana tak by maksymalnie uprościć obsługę sklepu przy jednoczesnym zachowaniu walorów estetycznych. Pozostając przy kwestiach technicznych warto wspomnieć, iż od samego etapu projektowania serwisu, postawiliśmy nacisk na bezpieczeństwo, prostotę obsługi oraz rzetelną prezentację biżuterii poprzez dokładne opisy i zdjęcia produktów. Posiadamy również certyfikat SSL, który świadczy o bezpieczeństwie zakupów dokonywanych na stronie sklepu, wszystkie dane są zabezpieczone na serwerach które uniemożliwiają ich wyciek.

W obecnej chwili zespół obsługi sklepu Ciuchygrupowo.pl specializuje się w wyszukiwaniu oraz importowaniu najmodniejszych ubrań oraz optymalizacji procesu zakupu.